Home / Bayer 04 Leverkusen Przerwał 59-letnią Passę Bez Porażki W Najwyższej Klasie Rozgrywkowej UEFA

Po tym jak Roma strzeliła dwa rzuty karne, nadal nie była w stanie pokonać Bayeru 04 Leverkusen. W tym sezonie Bayer 04 Leverkusen to naprawdę zespół posiadający siłę i szczęście. W dogrywce wielokrotnie podnosili wynik i wygrywali. Po zremisowaniu u siebie 2:2 z Romą Bayer 04 Leverkusen z powodzeniem awansował do finału Ligi Europy i zmierzy się z Atalantą.

W tym sezonie passa Bayeru 04 Leverkusen bez porażki we wszystkich kategoriach przedłużyła się do 49 meczów, co stanowi pierwszy rekord w historii piłki nożnej. Ponieważ Paulo Dybala nie mógł założyć Koszulka AS Roma na mecz, Bóg dał zespołowi dwie okazje do wykonania rzutu karnego, ale niestety nie udało mu się ostatecznie pokonać przeciwnika. Po porażce w półfinale Roma również była zdeterminowana, aby w tym sezonie nie zdobyć żadnego tytułu mistrzowskiego, co skazywało starych zawodników na odejście.

Bayer 04 Leverkusen jest w tym sezonie naprawdę mocny. Ciekawe, czy Real Madryt będzie w stanie ich pokonać. Szkoda, że drużyny występujące w finale Ligi Mistrzów i finale Ligi Europy nie mogą rywalizować ze sobą, w przeciwnym razie kibice bardzo chcieliby spotkania pomiędzy Realem Madryt a Bayerem 04 Leverkusen. Jak dobrzy są ci gracze noszący Koszulka Bayer 04 Leverkusen ? Ale stworzyli tak wiele cudów. Po wygranej tej bitwie Bayer 04 Leverkusen pobił rekord Benfiki bez porażki od 48 meczów, a także odświeżył rekord najwyższej ligi UEFA bez porażki, który utrzymywał się przez 59 lat.