Home / Debiutancki Gol Mbappe W La Liga W Końcu Nadszedł!

Debiutancki Gol Mbappe W La Liga W Końcu Nadszedł!

Od kiedy założył Koszulka Piłkarska Real Madryt , pierwszy gol Mbappe w La Liga był gorącym tematem wśród fanów. Jako supergwiazda w dzisiejszym świecie piłki nożnej, każdy występ Mbappe przyciągnął wiele uwagi. Jednak nie udało mu się przerwać suszy strzeleckiej w pierwszych trzech rundach La Liga, co sprawiło, że wiele osób zaczęło wątpić w jego status. Jednak w zwycięstwie Realu Madryt nad Betisem 2-0 ludzie w końcu otrzymali dobre wieści! Mbappe nie tylko przerwał suszę strzelecką w La Liga, ale także zdobył dwa gole. W grze, chociaż Real Madryt kilkakrotnie zagroził bramce przeciwnika w pierwszej połowie, nie udało im się zdobyć gola. W drugiej połowie sprytna asysta piętą Valverde pomogła Mbappe zdobyć pierwszego gola w La Liga. Następnie Vinicius stworzył rzut karny, a Mbappe pewnie go wykorzystał i wykonał dublet. Mbappe, nosząc Tanie Koszulki Piłkarskie z numerem 9, został niewątpliwie nazwany najlepszym graczem meczu za swój wybitny występ. Po meczu Mbappe powiedział, że jest bardzo szczęśliwy i podziękował klubowi za wsparcie, a kibicom za ich miłość. Wspomniał również, że chociaż nie strzelił gola w pierwszych trzech meczach, wierzy, że może nadal tworzyć błyskotliwą grę w Realu Madryt. Jeśli chodzi o współpracę między Viniciusem i Mbappe, Ancelotti powiedział po meczu, że relacje między nimi były bardzo dobre. Vinicius bezinteresownie stwarzał okazje dla Mbappe, pokazując jedność i ciche zrozumienie zespołu. Po otwarciu konta bramkowego Mbappe, kontratak Realu Madryt w La Liga mógł dopiero się rozpocząć. W przyszłości warto poczekać, czy będzie w stanie nadal prowadzić Białą Armię do kolejnych zwycięstw.