Home / Święto Pucharu Europy, Piłkarski Karnawał Kibiców Na Całym świecie Trwa

Święto Pucharu Europy, Piłkarski Karnawał Kibiców Na Całym świecie Trwa

Puchar Europy trwa pełną parą. Po zaciętej rywalizacji w fazie grupowej 24 super piłkarskie drużyny z Europy rywalizowały o czołową 16-stkę. Kibice kupują Koszulki Piłkarskie Klubowe swoich ulubionych drużyn narodowych, aby kibicować swoim ulubionym drużynom. W górnej i dolnej połowie rywalizuje 16 drużyn w parach. Hiszpania, Niemcy, Portugalia, Francja – te ulubione drużyny do zdobycia mistrzostwa są rozmieszczone w górnej połowie i tylko najlepsza spośród nich może awansować do finałów Pucharu Europy.

W dolnej połowie tabeli znajduje się także wiele mocnych drużyn, w tym Włochy, ostatni zdobywca Pucharu Europy, czy reprezentacja Holandii Oranje, która w 1988 roku zdobyła Puchar Europy. Jednak piękno meczu piłkarskiego polega na tym, że wynik meczu może zostać rozstrzygnięty dopiero po końcowym gwizdku. W fazie grupowej gruziński zespół w górnej połowie pokonał Portugalię 2:0 i awansował do jednej z 16 najlepszych Pucharu Europy. W drugiej połowie Austria fenomenalnym występem pokonała także Holandię, pokonała drużynę francuską i zajmując pierwsze miejsce w fazie grupowej awansowała do jednej z 16 najlepszych. W fazie grupowej wszyscy są czarnymi końmi. W tej chwili są superwojownikami w Koszulka piłkarskie Georgia EURO 2024 i Koszulka Piłkarskie Austria EURO 2024 .

Wraz z zakończeniem fazy grupowej Pucharu Europy 16 europejskich drużyn jest gotowych rywalizować o 8 najlepszych miejsc w swoich reprezentacjach narodowych. Fani z całego świata nie mogą się tego doczekać, oglądając go w swoich telewizorach w domu lub przychodząc na każdy stadion piłkarski w Niemczech, aby być świadkami zwycięstwa swojej ulubionej drużyny. Karnawał Pucharu Europy dla fanów na całym świecie wciąż trwa.